АВТОСАЛОНЫ VOLKSWAGEN

Вход | Регистрация | Стартовой | В Избранное | PDA
Volkswagen
ГЛАВНАЯ
Продажа новых Volkswagen
» автосалоны » модели и цены
Продажа б/у Volkswagen
» поиск авто » продать
Тюнинг Volkswagen
» статьи » галерея
Все о Volkswagen
» новости » история марки
» архив моделей » тест-драйвы
» отзывы
Мультимедиа
» обои
Обслуживание
» запчасти » автошины
Весь мир авто на InfoCar
АвтоПоиск
АВТОСАЛОНЫ VOLKSWAGEN  : :  Автоцентри «Атлант-М»
Автоцентри «Атлант-М»Телефон: (044) 536-95-36
Адрес: Киев, Дніпровська набережна, 16
Сайт: https://www.atlant-m.ua

Автоцентри «Атлант-М»

Дилер Volkswagen

Автоцентри «Атлант-М» в Києві - українська частина міжнародного автомобільного холдингу «Атлант-М», який вже 30 років працює на ринку та більше 20 років в Україні. Сьогодні «Атлант-М» представлено двома автоцентрами в столиці: на Вацлава Гавела та на Дніпровській набережній, обидва є офіційними дилерами Volkswagen та вже багато років займають лідируючі позиції в мережі бренду в нашій країні.

За результатами 2020 року кожний 2-й Volkswagen в Києві та кожний 5-й в Україні було продано автоцентрами «Атлант-М». За багато років роботи нашими центрами було продано та обслуговано на СТО більше 150 000 автомобілів Volkswagen.

Автоцентри надають клієнтам повний спектр послуг від продажу нових автомобілів та автомобілів з пробігом до їх подальшого сервісного обслуговування, діагностики, ремонту та кузовного відновлення після ДТП.

За останні роки «Атлант-М» став надійним партнером і в сфері корпоративних продажів, оновлюючи автопарки своїх компаній-клієнтів новими Volkswagen, обміном автомобілів з пробігом та викупом корпоративних парків.

Сервісний центр «Атлант-М» на Вацлава Гавела – один з найбільших для Volkswagen в Східній Європі. Площа ділянки ремонту та обслуговування автомобілів - 1680 м2, працює до 30 підйомників, 5 постів діагностики, 2 пости мийки. Склад запасних частин – один з найбільших в Україні серед дилерів Volkswagen, 720 м2, де розміщено більше 8 000 позицій запасних частин.

Сервісний центр «Атлант-М» на Дніпровській набережній надає власникам автомобілів Volkswagen і Skoda повний спектр сервісних, гарантійних, малярно-кузовних робіт, а також пропонує оригінальні запасні частин (більше 5 000 найменувань в наявності), додаткового обладнання та аксесуарів. Сервісний центр обладнаний відповідно до стандартів Volkswagen і включає 3 основних ділянки: ділянка ТО і ремонту автомобілів - 17 постів, в тому числі пости для обслуговування броньованих і великогабаритних авто, ділянка малярно-кузовних робіт - 2 пости підготовки, 5 постів рихтування та 1 камера для фарбування, ділянка по додатковому обладнанню автомобілів.

В рамках обох сервісних центрів «Атлант-М» працює спеціальний Fleet-напрямок для обслуговування корпоративних клієнтів, а також NORA-центри обслуговування СТО-партнерів.

Для зручності клієнтів в «Атлант-М» працють сучасні корпоративні онлайн-сервіси:

  • Бонусна програма лояльності – справжній кешбек, що дає змогу накопичувати бонуси при купівлі авто або сервісних послуг в автоцентрах «Атлан-М», з можливістю подальшого розрахунку бонусами в розмірі до 20% чеку при обслуговуванні на СТО автоцентрів холдингу.
  • Особистий кабінет клієнта, де власники автомобілів, що купувались чи обслуговувались в «Атлант-М», мають онлайн-доступ до історії обслуговування свого автомобіля, рахунку Бонусної програми лояльності та доступ до онлайн-запитів в автоцентри «Атлан-М» щодо запису на СТО, викупу авто, тощо.
  • Мобільний додаток, в якому клієнти мають змогу швидко та зручно відправити запити на запис на СТО чи оцінку авто для trade-in, скористатися онлайн-калькулятором ТО, перевірити актуальні акції відділів продажу і сервісу та інші корисні функції.

Професіоналізм згуртованої команди автоцентру, досвід і дотримання всіх стандартів німецького бренду в сфері продажу і сервісного обслуговування автомобілів дозволили заслужити за роки роботи довіру десятків тисяч Клієнтів. «Бути зручним, комфортним та улюбленим автоцентром» - сьогодні не просто мета, а формат щоденної роботи «Атлант-М» і його співробітників.

Последние новости компании Автоцентри «Атлант-М»

Атлант-М зібрав шанувальників бренду на VolkswagenWeekend // 18.06.2021
Кілька сотень гостей, близько 150 тест-драйвів, 2 корисні контраварійні тренінги для водіїв та 11 автомобілів на заході, серед яких нові T-Cross, Tiguan, Golf, Passat, Caddy, бестселер Touareg і T-Roc.

«Атлант-М» запрошує власників Volkswagen на VolkswagenWeekend // 08.06.2021
Друзі, у бренда Volkswagen в Україні стільки новинок, що ми просто не можемо втриматися, щоб не поділитися ними з вами!

Новий Caddy нарешті в Україні! // 13.05.2021
Онлайн-презентація моделі ознаменувала початок продажів Сaddy в Україні.

В Україні оголошені ціни та комплектації Нового Golf 8 // 22.04.2021
З цього тижня В Україні стартували попередні замовлення Volkswagen Golf 8 покоління.

Реклама| Автосалонам| Контакты | Информеры | PDA-версия | |